Synergon
ISO
 
Synergon
Επιλογές
point
icon
ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΡΓΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ & ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΩΝ
icon
ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΡΓΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ & ΜΕΛΕΤΩΝ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
icon
ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΡΓΩΝ  ΥΓΙΕΙΝΗΣ & ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
icon
ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΜΕΛΕΤΩΝ & ΕΡΓΩΝ
ΠΕΛΑΤΕΣ > ΕΡΓΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ & ΜΕΛΕΤΕΣ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
A/A
Επωνυμία Επιχείρισης
Δραστηριότητα Επιχείρισης
Αντικείμενο Έργου
1
"ASTRA CLEAN" - ΚΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ & ΣΙΑ Ο.Ε
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΧΩΡΩΝ& ΕΜΠΟΡΙΑ ΕΙΔΩΝ ΚΑΘ.
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
2
AGROSKY AΕ
ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΥΠΟΠΟΊΗΣΗΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
3
ALFA COOL ΗELLAS A.E. 
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
4
AΓIA FRUIT ΑΕ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
5
CENTER MOTORS ΑΕ - BMW MINI OPEL
ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ- ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
6
CHERRY ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ Ο.Ε
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ + ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
7
CRETA TASTE AE
ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΥΠΟΠΟΊΗΣΗΣ ΦΡΟΥΤΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
8
GENIFARM NM ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 
ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΙΚΡΩΝ ΖΩΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
9
IRRITEC - Ζ. ΛΟΛΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ & ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ
Αναπτυξιακός Νόμος
10
IRRITEC - Ζ. ΛΟΛΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ & ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
11
METALAXIS ΑΕΑΕ - M&M ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΕΑΕ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ- ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ - ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ SERVICE
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
12
NAUM SALVADOR ADVERTISEMENT
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ - MARKETING -ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΘΕΣΕΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
13
NOVATEC A.E.
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ & ΕΜΠΟΡΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
14
PARK A.E
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ & ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΕΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
15
PRIMA A.E
ΠΑΡΑΓΩΓΗ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος 
16
SPACESONIC ΕΠΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΥΨΗΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ 
Αναπτυξιακός Νόμος 
17
VEGGIEFARM -Α. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ -Ν.ΜΠΕΚΟΣ ΟΕ
ΠΡΩΤΟΓΕΝΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ 
Αναπτυξιακός Νόμος
18
WESTFALIA Α.Ε 
ΤΕΧΝ/ΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΥΠΟΣ/ΞΕΩΣ ΓΑΛ/ΤΟΣ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
19
Α & Π ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΕ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
20
Α& Β ΦΟΥΚΑ Ο.Ε.
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
21
Α. ΓΚΡΕΚΑΣ - Ι. ΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΕ 'GRECO STYLE'
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
22
Α. ΓΚΡΕΚΑΣ - Ι. ΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΕ 'GRECO STYLE'
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
23
Α. ΚΑΜΑΤΖΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΙΧΘΥΟΚΙΒΩΤΙΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
24
Α. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΕΠΕ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
25
Α. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΕΠΕ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
ΟΠΑΧΧ
26
Α. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΕΠΕ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
27
Α. ΠΑΛΑΣΚΑ & ΣΙΑ ΟΕ.
ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
28
ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
29
ΑΓΙΑ FRUIT Α.Ε.
ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΥΠΟΠΟΊΗΣΗΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
30
ΑΔΑΜΟΥ Δ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕΒΕ - TOYOTA
ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ- ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
31
ΑΙΑΣ ΑΤΕ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΙΔ.& ΔΗΜ.ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
32
ΑΛΕΥΡΑ ΑΝΝΑ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΟ ΝΩΠΩΝ  ΑΥΓΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
33
ΑΛΕΥΡΑ ΑΝΝΑ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΟ ΝΩΠΩΝ  ΑΥΓΩΝ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
34
ΑΛΦΑ ΣΙΓΜΑ Α.Ε.
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
35
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΠΙΠΛΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
36
ΑΝΤΑΙΟΣ ΑΤΕ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΙΔ.& ΔΗΜ.ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
37
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
ΕΜΠΟΡΙΑ ΖΑΧΑΡΩΔΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
38
ΑΝΤΩΝΙΟΥ Φ. & ΣΙΑ ΟΕ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
39
ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΣΙΔΗΡΟΥ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
40
ΑΡΤΟΣ & ΖΥΜΗ ΑΛΙΜΠΙΝΙΣΗΣ ΑΒΕΕ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Αναπτυξιακός Νόμος 
41
ΑΡΧΕΤΥΠΟ - Ε.ΜΥΤΑΡΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΤΥΠΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
Αναπτυξιακός Νόμος
42
ΑΡΧΕΤΥΠΟ - Ε.ΜΥΤΑΡΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΤΥΠΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
43
ΑΡΧΕΤΥΠΟ - Ε.ΜΥΤΑΡΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΤΥΠΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
44
ΑΣΤΟΡΙΑ Α.Ε.
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
45
ΑΦΟΙ  Ι & Δ ΒΑΛΤΣΙΩΤΗ & ΣΙΑ ΟΕ 
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΕΜΠΟΡΙΟ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
46
ΑΦΟΙ  Ι & Δ ΒΑΛΤΣΙΩΤΗ & ΣΙΑ ΟΕ 
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΕΜΠΟΡΙΟ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
47
ΑΦΟΙ ΒΑΡΘΑΛΑΜΗ Ε.Ε - ΑΓΡΟΤΥΠΟΙΛ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
48
ΑΦΟΙ Ι. ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΥ ΟΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΜΙΚΡΟΕΠΙΠΛΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
49
ΑΦΟΙ ΚΟΡΟΒΕΣΗ Ο.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΞΥΛΟΥ
Αναπτυξιακός Νόμος 
50
ΑΦΟΙ Π ΣΤΑΜΟΥ Ο.Ε 
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΖΑΜΙΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
51
ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΕ
ΧΑΛΒΑΔΟΠΟΙΕΙΑ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
52
ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΕ
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
53
ΑΦΟΙ ΠΑΤΣΙΟΥ Ο.Ε. - ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
54
ΑΦΟΙ ΡΑΜΟΥ Ο.Ε
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
55
ΑΦΟΙ ΣΕΡΛΕΤΗ ΕΠΕ
ΒΑΦΕΣ -ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
56
ΑΦΟΙ ΦΑΚΟΥ ΑΒΕΕ
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
57
ΑΦΟΙ ΦΑΚΟΥ ΑΒΕΕ
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ 
Αναπτυξιακός Νόμος
58
Β. Θ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ Α.Ε 
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
59
Β. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
60
ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΕΙΟ
Αναπτυξιακός Νόμος
61
ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
62
ΒΙΜΑΛ Α.Ε.
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
63
Γ&Ν ΚΑΡΛΗΣ Ο.Ε
ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΟΙΙΑΣ  & ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
64
Γ. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ - Δ ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ο.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΟ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
65
Γ. ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΕ - ΠΟΛΥΧΗΜΙΚΗ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ XHMIKΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ /ΒΕΡΝΙΚΙΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
66
Γ. ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΕ - ΠΟΛΥΧΗΜΙΚΗ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ XHMIKΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ /ΒΕΡΝΙΚΙΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
67
Γ.ΛΥΡΑΣ - Δ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΕ
ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ & ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΑΛΙΕΥΜΑΤΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Πρόγραμμα ΑΛΙΕΙΑ
68
Γ.ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΣ & ΣΙΑ ΟΕ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ-ΠΟΤΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
69
ΓΙΑΝΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
70
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΑΛΟΥΜΙΝΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
71
ΓΚΑΛΜΠΟΓΚΙΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
72
ΓΚΟΡΙΛΑΣ Μ - ΚΙΣΣΑΒΟΣ  
ΠΑΡΑΓΩΓΗ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΡΕΑΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
73
ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΑΕ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΜΟΥ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
74
ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
75
Δ. ΚΥΡΑΤΣΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. - FARMA 
ΕΜΠΟΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΚΏΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
76
Δ. ΛΕΟΝΤΗ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
Αναπτυξιακός Νόμος 
77
ΔΕΜΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 
ΣΙΔΗΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
78
ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 
ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
79
ΔΟΚΙΜΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 
ΙΔΙΩΤΙΚΑ & ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
80
ΕΚΤΩΡ ΤΕΧΝΙΚΗ Α.Ε
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΙΔ.& ΔΗΜ.ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
81
ΕΛΓΕΚ Ο.Ε
ΚΑΤΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
82
ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΟΝΤΗ - ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
83
ΕΡΜΗΣ -Ε.ΓΩΓΟΥ
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
84
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α.Ε 
ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ- ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
85
Θ. ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ - Ν. ΨΥΡΡΑΣ Ο.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΑ ΧΡΩΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
86
Θ. ΜΑΚΡΟΔΗΜΟΣ - Δ. ΧΑΣΙΩΤΗΣ Ο.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
87
Θ. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.Ε.
ΜΟΝΑΔΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
88
ΘΕΠΛΕΞ - ΑΦΟΙ Κ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ο.Ε
ΠΑΡΑΓΩΓΗ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΠΛΕΚΤΩΝ ΥΦΑΣΜΑΤΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
89
ΘΕΣΣΑΛΙΚΗ ΠΟΤΟΠΟΙΙΑ ΑΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΟ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜ. ΠΟΤΩΝ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
90
Ι&Χ ΜΠΟΥΤΛΑΣ - Μ. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Ο.Ε
ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΟ ΩΠΟΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ 
Αναπτυξιακός Νόμος
91
Ι&Χ ΜΠΟΥΤΛΑΣ - Μ. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Ο.Ε
ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΟ ΩΠΟΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
92
Ι. & Κ. ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΕΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΙΔΩΝ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
93
Ι. ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
94
Ι. ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΟ ΛΕΥΚΩΝ ΕΙΔΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
95
Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
96
Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
ΟΠΑΧΧ
97
Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
98
Κ. ΜΙΡΤΣΙΔΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος 
99
Κ. ΠΕΤΑΛΑΣ ΑΕ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
100
ΚΑΜΑΤΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
101
ΚΑΜΑΤΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
102
ΚΑΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
103
ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΑΣ ΑΒΕΕ
ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΥΠΟΠΟΊΗΣΗΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
104
ΚΕΡΚΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
105
ΚΟΥΡΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
106
ΚΟΥΤΣΙΑΝΗΣ ΛΑΥΡΕΝΤΗΣ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
107
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
108
ΚΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ  & ΣΙΑ ΟΕ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Αναπτυξιακός Νόμος
109
ΚΡΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
110
ΚΡΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
111
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΞΥΛΙΝΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
112
ΛΑΤΕΜ ΕΠΕ
ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΑΔΡΑΝΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
113
ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΑΔΡΑΝΩΝ ΑΒΕΕ
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΟΡΥΚΤΑ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
114
ΛΑΧΑΝΑ ΑΜΑΛΙΑ & ΣΙΑ .Ε.Ε
ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
115
ΛΙΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΟ ΩΠΟΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
116
ΜΑΜΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
117
ΜΑΤΑΡΑΓΚΙΩΤΗΣ Α.Β.Ε.Ε
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ & ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
118
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
119
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
ΨΥΓΕΙΟ - ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΤΑΤΑΣ - ΚΡΕΜΜΥΔΙΩΝ
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
120
ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 
ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
121
ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
ΠΑΡΑΓΩΓΗ & ΕΜΠΟΡΙΑ ΣΠΟΡΩΝ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
122
ΜΟΣΣΑΡ ΑΕ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ- ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ SERVICE
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
123
ΜΠΑΖΑΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
124
ΜΠΑΛΑΗΣ ΑΕ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
125
ΜΠΑΛΑΗΣ ΑΕ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
126
ΜΠΑΡΤΖΩΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 
ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
127
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΛΕΥΚΩΝ ΕΙΔΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
128
ΜΠΕΡΣΙΑΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
129
ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ ΑΕΒΕ
SUPER MARKET 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
130
ΜΠΙΚΟΥΛΗΣ ΑΕΒΕ
SUPER MARKET 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
131
ΜΠΟΚΟΡΟΣ ΗΛΙΑΣ 
ΜΟΝΑΔΑ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
132
ΜΠΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΕΜΠΟΡΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
133
Ν& Μ ΣΚΕΝΤΟΥ Ο.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΟ ΟΙΚΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
134
ΝΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ & ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΒΕΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ & ΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
135
ΝΤΙΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤ. & ΥΙΟΣ Ο.Ε
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
136
ΝΤΟΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
137
ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΑΕΚΒΕ
ΧΟΙΡΟΤΡΟΦΙΑ - ΖΩΟΤΡΟΦΕΣ - ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΡΕΑΤΟΣ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
138
ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΟΙΝΟΠΟΙΕΙΟ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
139
Π.ΜΑΝΔΡΑΚΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
140
ΠΑΙΔΕΙΑ Α.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΑ ΒΙΒΛΙΩΝ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
141
ΠΑΙΔΕΙΑ Α.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΑ ΒΙΒΛΙΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
142
ΠΑΝΕΜΠΟΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Ο.Ε
ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ-ΠΟΤΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
143
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Μ. & ΣΙΑ Ο.Ε
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΦΕΡΜΟΥΑΡ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
144
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΜΟΝΑΔΑ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ 
Αναπτυξιακός Νόμος
145
ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗ Ε.Π.Ε
ΜΟΝΑΔΑ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
146
ΠΟΥΛΗΣ ΑΕ 
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
147
ΠΟΥΛΗΣ ΑΕ 
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
148
ΠΡΟΚΑΛ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ-ΠΡΟΚΑ/ΝΑ ΣΠΙΤΙΑ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
149
ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΗ ΚΙΤΣΟΣ ΣΤΕΡ.& ΣΙΑ Ο.Ε
ΕΜΠΟΡΙΟ-ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ-ΠΟΤΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
150
ΠΥΡΓΟΣ Ι.ΚΑΠΟΥΛΑΣ-Α.ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗΣ Ο.Ε.
ΣΝΑΚ -ΜΠΑΡ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
151
Σ. ΑΒΕΛΛΑΣ ΜΟΝ ΕΠΕ - ALUSAB
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Αναπτυξιακός Νόμος
152
Σ. ΑΒΕΛΛΑΣ ΜΟΝ ΕΠΕ - ALUSAB
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
153
Σ. ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ & ΣΙΑ ΕΕ
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ - CATERING
Αναπτυξιακός Νόμος
154
Σ. ΔΟΞΑΡΑΣ Γ.ΓΚΑΝΙΟΣ ΟΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
155
Σ. ΜΠΑΚΑΛΗΣ - Θ. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Ε.
ΕΜΠΟΡΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
156
ΣΑΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΕΙΔΗ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
157
ΣΑΡΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
158
ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΑΝΤΡΙΚΩΝ ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
159
ΣΙΛΟΤΕΧΝΙΚΗ Ο.Ε
ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
160
ΣΙΜΟΥΛΗΣ Δ. & ΣΙΑ Ο.Ε.
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
161
ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
162
ΣΠΡΙΤΖΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 
ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
163
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ - ΚΛΕΙΔΩΝΑΣ Ο.Ε.
ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΓΗΠΕΔΩΝ 5Χ5
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
164
ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Α.Ε 'SILVER WOOD'
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΠΙΠΛΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
165
ΤΑΚΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
166
ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ -ΤΟΥΡΣΙ
Αναπτυξιακός Νόμος
167
ΤΕΔΡΑ ΑΤΕ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΙΔ.& ΔΗΜ.ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
168
ΤΖΙΑΤΖΟΥΛΗΣ ΑΕ
ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗ - ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
169
ΤΟΠ ΚΡΑΦΤ ΑΕ
ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΕΣ - CATERING
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
170
ΤΡΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
171
ΤΣΙΝΤΩΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΥΡΙΟΥ & ΤΥΡΟΠΗΓΜΑΤΟΣ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
172
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΟ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
173
ΤΣΙΤΣΙΦΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΕΡΜΑΤΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
174
ΤΣΟΚΟΣ Ν. - ΤΣΟΚΟΥ Α. Ο.Ε.
ΜΟΝΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΙΑΟΥΡΤΙΟΥ ΚΑΙ ΡΥΖΟΓΑΛΟΥ
Αναπτυξιακός Νόμος
175
ΤΣΟΛΗΣ ΑΒΕΕ
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΖΩΙΚΩΝ ΛΙΠΩΝ 
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
176
Φ. ΖΑΜΠΟΥΡΑ-Β. ΜΟΣΙΟΣ Ο.Ε.
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑΣ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
177
Φ. ΣΤΕΦΑΝΗΣ  & ΣΙΑ ΟΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
178
ΦΑΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΕΠΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
179
Χ. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΕ 
ΒΑΦΕΙΟ ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Αναπτυξιακός Νόμος
180
Χ. ΑΛΩΝΙΑΤΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
181
Χ. ΑΛΩΝΙΑΤΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ
ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Αναπτυξιακός Νόμος
182
ΧΑΛΚΕΥΣ ΑΦΟΙ ΠΑΥΛΙΔΗ & ΣΙΑ Ο.Ε
ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΣΤΑΚΤΗΡΙΩΝ
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα
183
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ - ΜΠΑΡΤΖΩΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ 
Πρόγραμμα Ανταγωνιστικότητα 
184
ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΙΑΟΥΡΤΙΟΥ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
185
ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΜΟΝΑΔΑ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
186
ΧΑΤΖΗΣΑΛΑΤΑΣ ΑΕ
ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ & ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
ΠΕΠ- Περιφεριακό Επιχειρησιακό πρόγραμμα
187
ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΜΟΝΑΔΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ 
Αναπτυξιακός Νόμος
188
ΨΥΓΕΙΑ - ΥΙΟΙ Δ. ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΒΕΕ
ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ
Αναπτυξιακός Νόμος
189
ΨΥΓΕΙΑ - ΥΙΟΙ Δ. ΕΞΑΡΧΟΥ ΑΒΕΕ
ΨΥΓΕΙΑ - ΔΙΑΛΟΓΗΤΗΡΙΑ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΩΝ 
Υπουργείο Γεωργίας  Μέτρο 2.1
   
 
Copyright © 2009 Synergon
Created & Hosted by itbiz